Co děláme

Nedělní bohoslužba

Nedělní veřejná bohoslužba je naším hlavním setkáním. Můžete se přijít nezávazně podívat a nikdo po Vás nebude nic chtít, nebo naopak můžete požádat o modlitbu, případně se na cokoli zeptat.

Místo uzdravení

Tým křesťanů se modlí za uzdravení či za Vaše jiné potřeby. Věříme, že Bůh má moc uzdravit fyzické i psychické nemoci. Služba probíhá osobně, v případě potřeby i on-line.

Osobní poradenství

Nabízíme osobní poradenství při řešení psychických a vztahových problémů i různých životních situaci. Vycházíme z biblických principů a počítáme s mocí modlitby.

Domácí skupinky

Během týdne se setkáváme na různých místech v domácím prostředí v menších skupinkách, kde je možnost osobního sdílení, modliteb a neformální diskuse.

Děti a mládež

Během bohoslužeb zajišťujeme program pro děti. Pravidelně pořádáme letní tábory a další akce pro děti a mládež.

Senioři

Tvoří důležitou součást našeho společenství, vážíme si jejich zkušeností a pamatujeme i na jejich potřeby. Též pravidelně poskytujeme programy a duchovní službu v zařízeních pro seniory.

Klub pod lampou

Místo zastavení a odpočinku, setkávání kolem dobré kávy. Můžete si poslechnout vyprávění na různá témata nebo jen si posedět, vypít kávu, přečíst si časopis nebo knížku z naší knihovny sami nebo s přáteli.

Pramen života

Cyklus diskusních večerů o základech křesťanské víry. I když dnes mluvíme o křesťanství jako základech evropské civilizace, víme, co to vlastně znamená?

Přednášky

Vyberte si z naší bohaté nabídky cestopisných a historických přednášek.