Letní tábor: Indiana Jones – Po stopách krále

Publikoval(a) admin dne


Detaily události


Chceš najít vzácné poklady a věci, které měly být dávno zapomenuté? Chceš zažít dobrodružství, najít nové kamarády a užít si spoustu legrace? Pak právě tebe hledá Indiana Jones na další výpravu.

V létě se vydá pátrat po stopách krále a pokud chceš být součástí jeho nového archeologického týmu, potom neváhej a co nejrychleji se přihlas. Protože na tohle léto jen tak nezapomeneš.

Dětské letní tábory pod záštitou církve Křesťanské společenství Kutná Hora pořádáme už přes třicet let. Mnozí z nás těmito tábory v dětství prošli a teď s radostí pokračujeme ve štafetě. Chceme dát dětem (i sobě) možnost alespoň jednou za rok opustit pohodlí civilizace a vydat se blíž k přírodě, která je skvělým prostředím pro zastavení, zamyšlení i vznik nových přátelství. Společně se na celý týden ponoříme do napínavého příběhu, ať už jako součást výpravy za pokladem na motivy Hobita, hrdinné družiny krále Davida, nebo letošní expedice dobrodružného archeologa Indiana Jonese. Vyprávění děje je pokaždé zpestřeno spoustou scének i tematicky laděných bojovek, kterými děti prochází spolu se svým pěti až šestičlenným oddílem vrstevníků.

Kromě zpěvu táborových písní, vyprávění za zvuku praskajícího ohně, kolektivních her i zábavných disciplín se naší oblíbenou tradicí stal také výlet s přespáním pod širákem nebo karnevalový večer. Malí i velcí táborníci si užijí spoustu zábavy, i když místy je čeká i pot a dřina, ale právě po takových zážitcích jídlo z ešusu chutná nejlépe. Na táboře rádi přivítáme každé dítě ve věku 6–15 let.

Více informací včetně přihlášky najdete na webu http://www.kskh.cz/tabor

#deti

Kategorie: