Letní tábor: Na pláních Středozemě

Publikoval(a) admin dne


Detaily události


Přemýšlíš o zajímavém místě pro letošní prázdniny, kde jsi ještě nebyl? Co se s námi vydat do nitra Středozemě a na vlastní kůži okusit atmosféru fantasy světa stvořeného J. R. R. Tolkienem? Země, kde jsou lesy plné života, na pláních pokojně žijí rozličné národy a rozmanité bytosti, zatímco ve stínech hlubin číhá nebezpečí. Staň se na 9 dní součástí příběhu Pána prstenů jako neohrožený člen Marky rohanského krále a po boku známých hrdinů se postav zlu, které ohrožuje celou Středozem.

Dětské letní tábory pod záštitou církve Křesťanské společenství Kutná Hora pořádáme už přes třicet let. Mnozí z nás těmito tábory v dětství prošli a teď s radostí pokračujeme ve štafetě. Chceme dát dětem (i sobě) možnost alespoň jednou za rok opustit pohodlí civilizace a vydat se blíž k přírodě, která je skvělým prostředím pro zastavení, zamyšlení i vznik nových přátelství. Společně se na celý týden ponoříme do napínavého příběhu, ať už jako součást expedice dobrodružného archeologa Indiana Jonese, hrdinné družiny krále Davida, nebo Marky rohanského krále ze Středozemě. Vyprávění děje je pokaždé zpestřeno spoustou scének i tematicky laděných bojovek, kterými děti prochází spolu se svým pěti až šestičlenným oddílem vrstevníků.

Kromě zpěvu táborových písní, vyprávění za zvuku praskajícího ohně, kolektivních her i zábavných disciplín se naší oblíbenou tradicí stal také výlet s přespáním pod širákem nebo karnevalový večer. Malí i velcí táborníci si užijí spoustu zábavy, i když místy je čeká i pot a dřina, ale právě po takových zážitcích jídlo z ešusu chutná nejlépe. Na táboře rádi přivítáme každé dítě ve věku 6–15 let.

Online přihláška: https://forms.gle/8Es3e72S7cSXtdC86

Více informací najdete na webu http://www.kskh.cz/tabor

#deti

Kategorie: