Místo uzdravení

Jde o místo, kde se tým křesťanů různých církví modlí osobně za uzdravení či za Vaše jiné potřeby. Věříme, že Bůh má moc uzdravit fyzické i psychické nemoci. Jde o osobní službu, v níž se vyškolení členové týmu modlí osobně za každého člověka (zaručujeme diskrétnost). Služba je určena komukoli bez ohledu na vyznání či církevní příslušnost.

Kde:        Trebišovská 611, Kutná Hora (bývalá MŠ PLEAS).

Kdy:        První pondělí v měsíci od 19:00 h 

Vstup:    Volný

Na službu není nutno se objednávat, pokud však nechcete dlouho čekat, doporučujeme Vám objednat se na určitou hodinu nebo si domluvit termín individuálně na tel. +420 724 254 731 nebo e-mailu: misto.uzdraveni(at)email.cz.

Služba míst uzdravení již probíhá v normálním režimu! (Samozřejmě při dodržení stávajících epidemiologických omezení.)

Nově také nabízíme (po zkušenostech s s provozem v době karantény) duchovní pomoc a modlitby po telefonu nebo dalších komunikačních nástrojích (Zoom Skype apod.). Kontaktovat nás můžete každý den od 7:00 do 20:00 na výše uvedených kontaktech .

Další informace o službě Míst uzdravení najdete ZDE. Služba je součástí Mezinárodní asociace míst uzdravení.


Termíny

  • 03.08.2020 19:00


Místo


Svědectví

Toto svědectví píšu jako povzbuzení pro sestry a bratry, kteří se u nás vytrvale modlí v rámci akce „Místa uzdravení“. Před časem jsem si rovnala papíry na stole a na jednom jsem zahlédla nadpis „Hemoroidy“. Připomnělo mi to situaci, kterou jsem procházela více než pře rokem. Opět jsem přišla se svými neduhy na Místa uzdravení. A protože se mi těžko přiznávalo, že trpím nově i (lidově řečeno) hemeroidy, řekla jsem jen: Ještě něco přibylo, o čem se mi těžko mluví, ale když něco, z toho všeho, co mne trápí ubude, budu za to vděčná. Měla jsem při tom četbou článků z internetu zjištěno, že se jedná již o třetí stádium, Už jsem si hledala, kdo by mohl provést i speciální méně bolestivou operaci a za kolik. A bylo to za dost peněz. Hlavně jsem neviděla východisko, protože mám sedavé zaměstnání.

A teď jsem se tedy ocitla znovu na Místech uzdravení. Sestry a bratři měli pro mne opět slova povzbuzení. Ty vždy pomůžou a potěší a můžu vždy opět pohlédnout s nadějí do budoucnosti. A modlili se opět i za moje zdraví. Pečlivě a vytrvale…

A co se nestalo.  Po čtrnáctí dnech jsem zjistila, že hemeroidy jsou pryč. Díky Bohu. Jasný Boží zákrok. A kolika mne to zbavilo potíží a strachu. Děkuji nyní Bohu i mým sourozencům za onu pečlivost a vytrvalost. A na Místa uzdravení budu chodit dál. Jsem zvědavá, co Bůh u mne ještě „odbourá“.

B.

 


Plakát ke stažení