Místo uzdravení

Jde o místo, kde se tým křesťanů různých církví modlí osobně za uzdravení či za Vaše jiné potřeby. Věříme, že Bůh má moc uzdravit fyzické i psychické nemoci. Jde o osobní službu, v níž se vyškolení členové týmu modlí osobně za každého člověka (zaručujeme diskrétnost). Služba je určena komukoli bez ohledu na vyznání či církevní příslušnost.

Kde: Jana Palacha 145, Kutná Hora (bývalá družina).

Kdy: První pondělí v měsíci od 19:00 h

Vstup: Volný

Na službu není nutno se objednávat, pokud však nechcete dlouho čekat, doporučujeme Vám objednat se na určitou hodinu nebo si domluvit termín individuálně na tel. +420 724 254 731 nebo e-mailu: misto.uzdraveni(at)email.cz.

Nabízíme též modlitby pro zájemce i mimo pravidelná setkání. Pro další informace a objednání nás kontaktujte na výše uvedených kontaktech.

Další informace o službě Míst uzdravení najdete ZDE. Služba je součástí Mezinárodní asociace míst uzdravení.

Stránka Místa uzdravení na Facebooku

Termíny

  • 05.08.2024 19:00


Místo


Svědectví

Byla jsem letos na jaře na “Místě uzdravení” a prožila jsem Boží požehnání. Noha, která mě bolela, nebolí a hlavně jsem byla povzbuzená Boží přítomností a jeho láskou. Díky všem sourozencům v Kristu a hlavně Bohu v Pánu Ježíši Kristu.

V.


Je to tak asi půl roku, co jsem začala cítit nepříjemné bolesti paty. Přikláněla jsem se k tomu, že jsem nejspíš unavená a nijak jsem tomu nevěnovala pozornost. Jenže bolest zesílila víc a víc. Ráda chodím na dlouhé procházky a nyní to vůbec nešlo. Chvíli jsem si hrála s myšlenkou, že navštívím lékaře, ale pak jsem si říkala, že Bůh dokáže uzdravit i mou bolavou patu. A tak jsem poprosila o modlitby na Místech uzdravení. Když na mě položili ruce a modlili se, cítila jsem, jako by celým mým tělem procházel elektrický proud. Bolest ustoupila. S radostí jsem odjela domů. V noci jsem se ale vzbudila a cítila, jako by se bolest vracela. Řekla jsem si, že si nenechám uzdravení vzít, tak jsem se ve jménu Ježíše bolesti postavila a ta odešla. Opět mohu chodit na své dlouhé procházky. Bolest je pryč. Je to Boží zázrak.

J.


Toto svědectví píšu jako povzbuzení pro sestry a bratry, kteří se u nás vytrvale modlí v rámci akce „Místa uzdravení“. Před časem jsem si rovnala papíry na stole a na jednom jsem zahlédla nadpis „Hemoroidy“. Připomnělo mi to situaci, kterou jsem procházela více než pře rokem. Opět jsem přišla se svými neduhy na Místa uzdravení. A protože se mi těžko přiznávalo, že trpím nově i (lidově řečeno) hemeroidy, řekla jsem jen: Ještě něco přibylo, o čem se mi těžko mluví, ale když něco, z toho všeho, co mne trápí ubude, budu za to vděčná. Měla jsem při tom četbou článků z internetu zjištěno, že se jedná již o třetí stádium, Už jsem si hledala, kdo by mohl provést i speciální méně bolestivou operaci a za kolik. A bylo to za dost peněz. Hlavně jsem neviděla východisko, protože mám sedavé zaměstnání.

A teď jsem se tedy ocitla znovu na Místech uzdravení. Sestry a bratři měli pro mne opět slova povzbuzení. Ty vždy pomůžou a potěší a můžu vždy opět pohlédnout s nadějí do budoucnosti. A modlili se opět i za moje zdraví. Pečlivě a vytrvale…

A co se nestalo.  Po čtrnáctí dnech jsem zjistila, že hemeroidy jsou pryč. Díky Bohu. Jasný Boží zákrok. A kolika mne to zbavilo potíží a strachu. Děkuji nyní Bohu i mým sourozencům za onu pečlivost a vytrvalost. A na Místa uzdravení budu chodit dál. Jsem zvědavá, co Bůh u mne ještě „odbourá“.

B.