Mládež a dorost

Mládež

Mládež je skupina mladých lidi z Kutné Hory a okolí ve věku od 15 do 25 let (i když ta horní hranice je hodně volná). Scházíme se každý čtvrtek od 18:00 do 20:00 za současné epidemiologické situace na Zoomu.

Dveře (momentálně spíše link…) máme vždy otevřené každému, kdo by nás chtěl navštívit. Můžeme nabídnout spoustu zábavy, občerstvení (ve chvíli, kdy je možné se sejít offline), diskuze a budování opravdových přátelských vztahů.

V létě pořádáme různé výlety. V průběhu celého roku je rovněž možné se zúčastnit mnoha akcí (bowling, grilovačky, promítání, táboření atd.).
Nejdůležitější součástí každého našeho setkání je společné poznávání živého Boha, protože jsme na vlastní kůži poznali, že ani mladý člověk ve 21. století nemůže žít zcela naplno, dokud nepozná pravdu a ta ho osvobodí.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na mladez.kskh@gmail.com
(v případě, že chcete zaslat link na mládežnické setkání, uveďte do předmětu “link”)


Dorost

Pro děti na druhém stupni základní školy (11-15 let) společně s Církví bratrskou vedeme dorost. Scházíme se každý pátek od 16 do 18 hodin v budově CB, Masarykova 321 (naproti Tylovu divadlu). Na programu jsou jak hry a biblické kvízy, tak i chvály nebo duchovní zamyšlení.
Několikrát do roka pořádáme víkendové akce, například výlet do lanového parku, bowling, přespávačky nebo celostátní sjezd dorostů. V létě tradičně jezdíme na několikadenní pobyt po České republice (naše oblíbené destinace jsou Třeboňsko či Adršpach).
Na dorostu se snažíme vytvářet přátelské prostředí a jsme otevřeni návštěvám. Spojuje nás touha poznávat Boha a užít si u toho čas s kamarády.


Připravujeme

momentálně není k dispozici žádná plánovaná akce…