Děti a mládež

Dětské tábory

Dětské letní tábory pod záštitou církve Křesťanské společenství Kutná Hora pořádáme už přes třicet let. Mnozí z nás těmito tábory v dětství prošli a teď s radostí pokračujeme ve štafetě. Chceme dát dětem (i sobě) možnost alespoň jednou za rok opustit pohodlí civilizace…

… více informací.


Služba dětem během nedělních shromáždění

Během nedělních shromáždění je pro děti zajištěn samostatný program.

Pro děti školního věku je připraven program s dospělým vedoucím.

Maminky s úplně malými dětmi mohou využít útulnou hernu s možností posezení u kávy a audiovizuálním přenosem programu z hlavního sálu K dispozici mají také baby room s přebalovacím pultem.


Mládež Lighthouse

Mládež je skupina mladých lidi z Kutné Hory, Čáslavi a okolí ve věku od 15 do 25 let (i když ta horní hranice je hodně volná). Jako mládež Lighthouse spolupracujeme s Apoštolskou církví a scházíme se každý pátek od 18:30 do cca 21:00 na naší adrese J. Palacha 145, Kutná Hora a na adrese AC Čásav Masarykova 194. Místo konání pro konkrétní pátek naleznete vždy na našem mládežnickém instagramu.

Dveře máme otevřené každému, kdo by nás chtěl navštívit. Můžeme nabídnout spoustu zábavy, občerstvení , diskuze a budování opravdových přátelských vztahů.

V létě pořádáme různé výlety. V průběhu celého roku je rovněž možné se zúčastnit mnoha akcí (bowling, grilovačky, promítání, táboření atd.).
Nejdůležitější součástí každého našeho setkání je společné poznávání živého Boha, protože jsme na vlastní kůži poznali, že ani mladý člověk ve 21. století nemůže žít zcela naplno, dokud nepozná pravdu a ta ho osvobodí.

Pro více informací nás můžete kontaktovat hlavního vedoucího mládeže tomas.jerabek@kaes.cz


Dorost

Pro děti na druhém stupni základní školy (11-15 let) společně s Církví bratrskou vedeme dorost. Scházíme se každý pátek od 16:00 do 18:00 v budově CB, Masarykova 321 (naproti Tylovu divadlu). Na programu jsou jak hry a biblické kvízy, tak i chvály nebo duchovní zamyšlení.
Několikrát do roka pořádáme víkendové akce, například výlet do lanového parku, bowling, přespávačky nebo celostátní sjezd dorostů. V létě tradičně jezdíme na několikadenní pobyt po České republice (naše oblíbené destinace jsou Třeboňsko či Adršpach).
Na dorostu se snažíme vytvářet přátelské prostředí a jsme otevřeni návštěvám. Spojuje nás touha poznávat Boha a užít si u toho čas s kamarády.


Připravujeme